HAKKIMIZDA

Erkan Group, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi; müşterilerine bina yönetimi, gayrimenkul hizmetleri ve danışmanlık alanlarında en uygun maliyet ve yüksek kalite prensibi ile hizmet sunan bir kuruluştur.

Erkan Group Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi, müşterilerinin ihtiyaç analizlerini yaparak bina ve müşterilerinin verimliliklerine önemli ölçüde katkı sağlayan özel çözümler üretmektedir.

Kalite, hizmet ve verimlilikte sürekli gelişim ile hizmet standardını en yükseğe çıkarmayı hedefleyen Erkan Group; başarılı, canlı ve hevesli şirket kişiliğini yansıtan, her alanda işbirliğine açık bir ortam yaratır.

Neden Erkan Group Hizmetleri ?

  • Erkan Group hizmet verdiği süre içerisinde tamamen şeffaf olup, Apartman, Site ve İş hanı yönetim hizmetinde kesinlikle elden para toplamamaktadır. Tüm Kat malikleri İnternet hesapların sadece kendi verilerini değil, Apartman, Site ve İş hanı hesaplarınızı Birer denetçi gibi Gelir – Gider’inizi kontrol edersiniz.
  • Evinizde huzur ve güvenle yaşamanızı sağlar.
  • Binanızla ilgili tüm finansal hareketlerin açık ve anlaşılır şekilde raporlanması ve şüpheye yer bırakmayacak şekilde tüm sakinlerin bilgisine sunulmasının verdiği rahatlıkla kendinizi güvende hissedin.
  • Maddi konuların komşuluk ilişkinizi zedelemesine izin vermeyin. Aidatını ödemeyen veya geciktiren komşunuzla düşman olmayın.
  • Denetim kurulunuzun işini kolaylaştırın; istedikleri an tüm finansal hareketleri ve işlemleri sistemden kendileri kontrol edebilsinler.
  • SMS ve e-mail servisleri ile geciken ödemeler, denetim raporları, hukuksal süreçler, genel kurul tarihleri, duyurular ve yapılan faaliyetlerden anında haberdar olun.
  • İş birliğimizin sürekliliği ve sakinlerle kurulan iletişim başarısı doğrultusunda Maliyet etkinliği sağlayın.